Niezwykłe miejsca oczami drona

by - piątek, 17 marca 2017 05:54

Jak dotrzeć do miejsc, które są dla nas nieosiągalne a do tego zrobić wspaniałe zdjęcia? Od dłuższego czasu zachwycam się ujęciami z drona mojego kolegi Flavio, który rozkręca swój własny dronowy biznes i ukazuje nam niezwykłe miejsca z niecodziennej perspektywy.Wszystko zaczęło się niewinnie...kilka lat temu rodzice kupili Flavio na urodziny jego pierwszy dron. Na początku Flavio traktował go jako zabawkę. Dość drogą zabawkę z którą trzeba było obchodzić się jak z jajkiem. Pamiętam jak po raz pierwszy nam go pokazał i to tu czegoś brakowało, tu coś odpadło. Ile razu się prawie nie rozbił a ile razy upadł. Najważniejsze było to, że wciąż latał.

Zabawa pomału przerodziła się w pasję, a współpraca przy evencie The Floating Piers w 2016 roku u boku samego Christo dodała Flavio skrzydeł.

W 2015 roku założył własną firmę. Ma tysiące pomysłów, dużo chęci i dzięki temu interes całkiem nieźle się rozwija. Jak na jego młody wiek (23 lata) ma na swoim koncie już sporo zleceń i osiągnięć. Oby tak dalej a ja trzymam kciuki za jego sukcesy.

Zapraszam serdecznie na fanpage ZENITH - AERIAL SOLUTIONS i zachęcam do lajkowania!
Wszystkie zdjęcia zamieszczone w powyższym poście pochodzą z fanpage'a Flavio.


mg

You May Also Like

0 komentarze